Pogotowie kanalizacyjne Wrocław

Pogotowie kanalizacyjne

Cisnieniowe czyszczenie

Mechaniczne czyszczenie

Inspekcje video

Usługi remontowo-budowlane

Usługi specjalizowane

Strona główna     O firmie     Usługi     Baza sprzętowa     Współpraca     Galeria     FAQ     Referencje     Kontakt

Aqua-Kret
Tomasz Palmowski


ul. Rzeszowska 23
54-030 Wrocław
woj. dolnośląskie


tel Tel: 788 753 114

fax Fax: 71 349 43 77

biuro@kanalizacjawroclaw.com

NIP: 894-130-92-54
REGON: 932061796O firmie


Prowadzone przez nas Pogotowie kanalizacyjne we Wrocławiu oferuje Państwu usługi udrażniania kanalizacji od 1991 roku. W naszej ofercie znajduje się udrażnianie wszelkich instalacji wewnętrznych, przemysłowych i domowych, przykanalików oraz sieci kanalizacji zewnętrznej.

Atutem naszych hydraulików jest duże doświadczenie nabyte podczas wielu lat pracy w Polsce oraz za granicą.

Podczas udrażniania kanalizacji korzystamy z najnowszych urządzeń, dzięki którym czyścimy zatory ciśnieniowo oraz mechanicznie. Wszystkie nasze usługi objęte są pełną gwarancją.

W ramach wykonywanych przez nas prac wymieniamy, naprawiamy oraz modernizujemy niezdatne do pracy lub źle wykonane elementy instalacji kanalizacyjnych.

Najczęściej awarie usuwamy za pomocą nowoczesnego urządzenia do czyszczenia kanalizacji, które jest zabudowane na małym samochodzie typu bus. Wykorzystana w nim technologia zapewnia znacznie większe możliwości czyszczenia instalacji niż posiadają duże pojazdy ciężarowe WUKO.

Pojazd posiada zbiornik o pojemności 2000 litrów oraz został wyposażony w specjalistyczne narzędzia jak np. spirale elektryczne, dzięki którym szybko można udrożnić instalacje wewnętrzne o mniejszych średnicach. W przypadku, gdy instalacja nie jest uszkodzona, nasze metody zapewniają 100% skuteczności.

Lekki bus z naszym nowoczesnym sprzętem do udrażniania kanalizacji, w przeciwieństwie do ciężarowych pojazdów typu WUKO, nie powoduje zniszczeń na trawnikach i chodnikach. W przypadku ciężarowych pojazdów zdażały się również sytuacje, w których duży ciężar samochodu uszkadzał instalację.
Łącznie: 0011270
Dzisiaj 2017-09-20: 35
Wczoraj 2017-09-19: 83
On-line: 01Copyright 2010 by KanalizacjaWroclaw.com Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona zaprojektowana i wykonana przez www.WierzbArt.pl