Pogotowie kanalizacyjne Wrocław

Pogotowie kanalizacyjne

Cisnieniowe czyszczenie

Mechaniczne czyszczenie

Inspekcje video

Usługi remontowo-budowlane

Usługi specjalizowane

Strona główna     O firmie     Usługi     Baza sprzętowa     Współpraca     Galeria     FAQ     Referencje     Kontakt

Aqua-Kret
Tomasz Palmowski


ul. Rzeszowska 23
54-030 Wrocław
woj. dolnośląskie


tel Tel: 788 753 114

fax Fax: 71 349 43 77

biuro@kanalizacjawroclaw.com

NIP: 894-130-92-54
REGON: 932061796Usługi


Pogotowie kanalizacyjne

Naszą specjalnością jest

udrażnianie kanalizacji

wewnętrznej i zewnetrznej sieci kanalizacyjnej , działamy już od dobrych kilkunastu lat na terenie Wrocławia dlatego śmiało możemy przyznać , że mamy najbardziej wykfalifikowaną kadrę pracowników działających w całodobowym pogotowiu kanalizacyjnym na dolnym śląsku.

Udrażniamy toalety, zlewy, brodziki, wszelkiego rodzaju odpływy, kanały i piony. Sprzęt którym dyzponujemy jest przewożony na pojazdach osobowo-dostawczych ze względu na lepsze wykorzystanie wielkości tych aut do przemieszczania sie w gęstej zabudowie naszego miasta co daje praktycznie pewne dotarcie w każde, nawet trudno dostępne miejsce. Jesteśmy w stanie usunąć prawie każy rodzaj awarii kanalizacji w budynkach i ich przyłączach do sieci kanalizacyjnej.Dodatkowo oferujemy kolorową Video inspekcje kanałów.

Instalacje domową czyścimy specjalnymi spiralami elektro mechanicznymi wiodoncych niemieckich producentów Rems i Rothenberger prezentacja urządzeń w zakładce Sprzęt, w przypadku kiedy kanalalizacja nie jest uszkodzona mamy 100% skuteczności.Na każdą usługę udzielamy pełnej gwarancji.Niektóre firmy wychwalają metode ciśnieniową nad mechaniczną - mają rację, ale tylko wtedy jeśli chodzi o czyszczenie przyłączy lub wiekszych kanałów sieci przydomowej ponieważ instalacja domowa jest delikatniejsza i "bardziej kręta" użycie urządzenia WUKO pod dużym ciśnieniem powoduje rozłąćzenie rur lub ich całkowite zniszczenie.Nasze doświadczenie jest bezcenne nie testujemy cierpliwości,czasu i pieniędzy naszych klientów.

Dysponujemy także urządzeniami wysoko ciśnieniowymi WUKO o ciśnieniu roboczym do 200 bar. Ciśnieniówkę wykorzystuje sie przy wiekszym przekroju rur o ograniczonej ilości łuków i łączeń, sieć nie powinna być uszkodzona lub zarośnieta korzeniami drzew.Nowe urządzenia gwarantują wysoką jakość i przyjazność naszemu środowisku.


Ciśnieniowe czyszczenie

Ciśnieniowe czyszczenie jest metodą udrażniania kanalizacji polegającą na czyszczeniu za pomocą strumieni wody pod ciśnieniem wynoszącym ponad 100 bar. Silne strumienie wody, które są skierowane do tyłu, rozbijają zanieczyszczenia i wypłukują je za dyszą. Udrażnianie kanalizacji tym sposobem wymaga zastosowania różnego rodzaju dysz w zależności od typu osadu, rodzaju kanalizacji lub miejsca, w którym nastąpił zator. W metodzie tej stosuje się między innymi dysze czyszczące ze strumieniami rotacyjnymi, które rozbijają nawet stare, twarde osady.

Ciśnieniowe udrażnianie kanalizacji

Doskonale nadaje się do czyszczenia każdej kanalizacji deszczowej i sanitarnej z ziemi.
Pracujemy tylko na najwyższej jakości dyszach Niemieckiej produkcji.

Najlepsze efekty w stosowaniu tej metody uzyskuje się w przypadku rurociągów o ogólnie dobrym stanie technicznym. Metoda ta ma w pewnych przypadkach swoje ograniczenia. W przypadku np. sieci kilkudziesiecio letnich, uszkodzonych, niepoprawnie wykonanych, mocno zanieczyszczonych lub zarośnietych korzeniami drzew zaleca się bardziej efektywną - metodę elektromechaniczną.

Udrażnianie kanalizacji metodą ciśnieniową


Mechaniczne czyszczenie

Mechaniczne czyszczenie : Udrażnianie odpływów do toalet, kabin prysznicowych, rynien, zlewozmywaków, pralek itp.

W przypadku instalacji wewnętrznych najczęściej zachodzi konieczność użycia "spirali elektrycznej". Metoda ta stosowana jest tam, gdzie ze względu na dużą ilość "kolan" w instalacji nie ma możliwości użycia metody ciśnieniowej. Polega tona wprowadzaniu do wnętrza rur kanalizacyjnych łączonych ze sobą odcinków specjalnej spirali wyposażanej z przodu w różne końcówki w zależności o rodzaju i ilości zanieczyszczeń.

W związku z dużą prędkością obrotową zanieczyszczenia są rozdrabniane (tłuszcze, włosy, osady po detergentach) lub "zaczepiane" i wydobywane.

Umożliwia to również w przypadku kanalizacji żeliwnych odspojenie twardych osadów powstających przez lata na ściankach rur, najczęściej przez utlenianie metelu.

Jest to szczególnie ważne,gdyż dzięki temu nie tylko udrażnia się zator, ale jednocześnie przywraca stan pierwotny instalacji.

ZASTOSOWANIE: Średnice rur : 50 - 160 mm


Tabela końcówek do udrażniania kanalizacji


Inspekcje video

Inspekcje video TV (monitoring) umożliwiają na stały nadzór funkcjonowania rurociągów kanalizacyjnych. Dzięki ciągłej obserwacji, można stosować udrażnianie kanalizacji w momencie, gdy zostaną wykryte zatory.

Dlatego Chcieliśmy zaoferować państwu Video inspekcję rur, kanałów kanalizacyjnych, wentylacyjnych i kominowych, polega ona na wprowadzeniu do badanego obiektu przewodu lub robota z kamerą przesyłającą koloowy obraz na monitor operatora.

System monitoringu do udrażniania kanalizacji

Wykwalifikowany zespół pracowników połączony z nowym sprzętem gwarantuje wykonanie wszystkich możliwych video inspekcji,a czyszczenie przed filmowaniem pozwala uzyskać bardzo wysoką jakość wykonanych usług.Usługi remontowo-budowlane

Świadczymy również usługi w zakresie remontów i budowy instalacji kanalizacyjnej zewnętrznej i wewnątrz budynków. Usuwanie awarii kanalizacyjnych i wodociągowych w tym wymianą starych rurociągów,wykopem szamba lub małej przydomowej oczyszczalni ścieków,budową przyłaczy kanalizacyjnych do budynków oraz wiele innych usług związanych z sieciami wodno-kanalizacyjnymi.

Usługi remontowo budowlane


Usługi specjalizowane

Firma nasza świadczy szereg dodatkowych usług tj.:

Pełna, kompleksowa obsługa w przypadku skomplikowanych awarii kanalizacji.

Roboty ziemne, wykopy pod wstawienie szamba, zbiorników na gaz itp.

Doradztwo techniczne, wydawanie opini techniczncyh z prowadzonych prac.

Współpraca ze specjalizowanymi firmami zewnętrznymi.

Oraz wiele innych usług związanych z wodno-kanalizacyjnymi instalacjami.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny.
Łącznie: 0011272
Dzisiaj 2017-09-20: 37
Wczoraj 2017-09-19: 83
On-line: 01Copyright 2010 by KanalizacjaWroclaw.com Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona zaprojektowana i wykonana przez www.WierzbArt.pl